Szkło i Dekoracje

Torebki na słodycze i woreczki

Stylowe torebki na słodycze to niezwykle ważny element imprezy. Pozwalają efektownie zapakować cukierki, stają się świetnym pomysłem na gift dla gości oraz rewelacyjnie prezentują się na spotkaniu. Taki drobny prezent dla dzieci i starszych z pewnością będzie wywoływać uśmiech na twarzy, a także będzie okazją, by wspomnieniami powrócić do uroczystości.

Kolorowe torebki na słodycze

Po woreczki na słodycze, jakie oferujemy na szkloidekoracje.pl, warto sięgać na imprezach dla dzieci, weselach czy też innych przyjęciach. Pozwalają przygotować prezenciki, które sprawią wszystkim ogromną radość. Mają różne kształty, kolory i wykończenia, a tym samym bez problemu można je dopasować do okazji, wystroju sali czy też potrzeb gospodarzy.

 Torebki na Słodycze LOVE Kraft 8 cm x 18 cm x 6 cm 6 szt.
szt.
Torebki na Słodycze LOVE Kraft 8 cm x 18 cm x 6 cm 6 szt.
Producent: -
Cena: 7,99 zł (netto: 6,50 zł )
Torebki na Słodycze Thank you Kraft 8 cm x 18 cm x 6 cm  6 szt.
szt.
Torebki na Słodycze Thank you Kraft 8 cm x 18 cm x 6 cm 6 szt.
Producent: -
Cena: 7,99 zł (netto: 6,50 zł )
Torebki na Słodycze Woodland 8 cm x 18 cm x 6 cm 6 szt.
Torebki na Słodycze Woodland 8 cm x 18 cm x 6 cm 6 szt.
Producent: -
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
Torebkki na słodycze Little Star 6 szt.
szt.
Torebkki na słodycze Little Star 6 szt.
Producent: -
Cena: 13,99 zł (netto: 11,37 zł )
Torebki na Słodycze Mr & Mrs Biały 13 cm x 14 cm 6  szt.
Torebki na Słodycze Mr & Mrs Biały 13 cm x 14 cm 6 szt.
Producent: -
Cena: 3,99 zł (netto: 3,24 zł )
Torebki na Słodycze Thank you Biały 13 cm x 14 cm  6  szt.
Torebki na Słodycze Thank you Biały 13 cm x 14 cm 6 szt.
Producent: -
Cena: 3,99 zł (netto: 3,24 zł )
Torebki na Słodycze Ahoy Mix 13 cm x 14 cm / 6  szt.
Torebki na Słodycze Ahoy Mix 13 cm x 14 cm / 6 szt.
Producent: -
Cena: 2,99 zł (netto: 2,43 zł )
Torebki na Słodycze Jednorożec Mix 6 szt.
szt.
Torebki na Słodycze Jednorożec Mix 6 szt.
Producent: -
Cena: 10,99 zł (netto: 8,93 zł )
Torebki na Słodycze Kotek 8 cm x 18 cm x 6 cm  6 szt.
szt.
Torebki na Słodycze Kotek 8 cm x 18 cm x 6 cm 6 szt.
Producent: -
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
Torebki na Słodycze Sweet Love 8 cm x 18 cm x 6 cm 6 szt.
szt.
Torebki na Słodycze Sweet Love 8 cm x 18 cm x 6 cm 6 szt.
Producent: -
Cena: 9,06 zł (netto: 7,37 zł )
Torebki na Słodycze Yummy Jasnoróżowy 13 cm x 14 cm / 6  szt.
szt.
Torebki na Słodycze Yummy Jasnoróżowy 13 cm x 14 cm / 6 szt.
Producent: -
Cena: 5,99 zł (netto: 4,87 zł )
Torebki na Słodycze Kosmos Mix 13 cm x 14 cm  6  szt.
szt.
Torebki na Słodycze Kosmos Mix 13 cm x 14 cm 6 szt.
Producent: -
Cena: 10,99 zł (netto: 8,93 zł )

Do torebki na słodycze można zapakować cukierki, ciasteczka czy też inne smakołyki. Z pewnością to okazja, by sprawić komuś przyjemność, odwdzięczyć się, a także pozostać w pamięci. I dlatego właśnie tak chętnie wybierane są upominki dla gości. Poza tym woreczki na słodycze mogą również przydać się w codziennym użytkowaniu. Można w nie zapakować coś pysznego do pracy czy do szkoły lub też na wycieczkę. A to przecież najlepsza inspiracja do tego by się dzielić z innymi. Torebki na słodycze dostępne są w wielu wariantach. Powodzeniem cieszą się naturalne i ekologiczne opakowania oraz te zdobione, wykorzystujące znane oraz cenione motywy oraz napisy. Je bez problemu można dopasować do okazji – na imprezę dla dziecka, ślub, urodziny czy też święta. Wybierz idealne woreczki na słodycze dla siebie.

Po torebki papierowe na słodycze sięga się przy różnych okazjach. Sam zwyczaj dzielenia się przekąskami już na stałe wrósł w klimat wesel, komunii, urodzin czy też innych spotkań. W ten sposób można zrobić przyjemność innym, ale nie wprowadza się nikogo w zakłopotanie. Zarówno ekologiczne torebki na słodycze dla dzieci, jak i te bogato zdobione z napisami czy ozdobami świetnie się prezentują na stole, można je ze sobą wszędzie zabrać stanowią bazę dla niewielkiego prezentu. Szczególnie mocno z takich detali cieszyć się będą oczywiście dzieci, choć nie da się ukryć, że także dorośli ulegają magii niewielkich podarunków, które są bardzo gustownie zapakowane. Inwestycja w woreczki na cukierki jest troską o relacje, wynika z chęci zrobienia komuś przyjemności. Poza tym dodatki świetnie wyglądają.

Designerskie torebki papierowe na słodycze

Torebki na słodycze dla dzieci dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych oraz wykorzystują rozmaite motywy. Dzięki temu można bez problemu dopasować dodatek do okazji i swoich potrzeb. W tym segmencie rynku oczywiście też panują okresowe mody i teraz widać szczególną popularnością cieszą się dodatki ekologiczne, surowe, zrobione z papieru z recyklingu. Świetnie wpisują się w minimalistyczne i skandynawskie trendy oraz są doceniane przez tych, którym zależy na ochronie środowiska naturalnego. Poza tym oczywiście w kolekcjach znaleźć można szereg kolorowych dodatków. Woreczki na cukierki w paski, kropki, dziecięce motywy oraz zjawiskowe naklejki mogą przenieść w krainę, w której rządzi wyobraźnia, a ważnym elementem są również smakołyki słodkie, słone, kwaśne. Poza tym oczywiście w torebeczkach mogą się znaleźć zabawki, małe ozdoby czy też własnoręcznie przygotowane niespodzianki. Za każdym razem liczą się intencje oraz symboliczny gest obdarowywania innych drobiazgami. A to sprawia przyjemność jednej i drugiej stronie. Smakołyki można zabrać ze sobą do szkoły czy do pracy, a to przecież buduje wspomnienia. Wybierz najlepsze torebki papierowe na słodycze na swoją imprezę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl