Szkło i Dekoracje

Naczynia wiszące – kule

Piękno bombek nie musi nam towarzyszyć wyłącznie w krótkim okresie Bożego Narodzenia! Prezentowane tutaj szklane kule do powieszenia to znakomita dekoracja o każdej porze roku. Wszystko zależy od tego, jak zdecydujemy się te bombki szklane z otworem wykorzystać, w jakim stylu wykończyć i gdzie umieścić. Jedno jest pewne: możliwości aranżacyjne, jakie dają one swoją prostą, aczkolwiek niesamowicie elegancką formą są ograniczone wyłącznie wyobraźnią dekoratora!

Wiszące ozdoby ze szkła – sposób na nietuzinkowe wnętrze

Bez względu na to, jakie wnętrze ma być ozdobione – ozdoby sali w tym stylu zawsze stają na wysokości zadania. Szczególną popularnością cieszy się ich wykorzystanie jako wiszące terrarium, co również uwzględniliśmy w swojej ofercie. Zachęcamy zatem do wykorzystania ogromnego potencjału, jaki drzemie w każdej pojedynczej bombce ze szkła i zastosowania walorów estetycznych walorów niniejszej oferty wedle własnego gustu i upodobania. Jeśli będzie potrzebna dodatkowa inspiracja – zachęcamy do kontaktu z nami.

Bombka Szklana Świecznik do Zawieszenia Mini  Φ 7 cm
szt.
Bombka Szklana Świecznik do Zawieszenia Mini Φ 7 cm
Producent: -
Cena: 12,59 zł (netto: 10,24 zł )
Bombka Szklana Mini Φ 7 cm zestaw 6 szt.
szt.
Bombka Szklana Mini Φ 7 cm zestaw 6 szt.
Producent: -
Cena: 75,00 zł (netto: 60,98 zł )
Bombka Szklana Średnia  Φ 12 cm
szt.
Bombka Szklana Średnia Φ 12 cm
Producent: -
Cena: 14,59 zł (netto: 11,86 zł )
Bombka Szklana  Średnia Φ 12 cm zestaw 6szt.
szt.
Bombka Szklana Średnia Φ 12 cm zestaw 6szt.
Producent: -
Cena: 87,00 zł (netto: 70,73 zł )
Bombka Szklana Duża  Φ 15 cm
szt.
Bombka Szklana Duża Φ 15 cm
Producent: -
Cena: 21,59 zł (netto: 17,55 zł )
Bombka Szklana Duża Φ 15 zestaw 6 szt.
szt.
Bombka Szklana Duża Φ 15 zestaw 6 szt.
Producent: -
Cena: 129,00 zł (netto: 104,88 zł )
Bombka Szklana Gigant  Φ 20 cm
szt.
Bombka Szklana Gigant Φ 20 cm
Producent: -
Cena: 31,59 zł (netto: 25,68 zł )
Bombka Szklana Gigant Φ  20 zestaw 4 szt.
szt.
Bombka Szklana Gigant Φ 20 zestaw 4 szt.
Producent: -
Cena: 126,00 zł (netto: 102,44 zł )
Bombka Szklana Stojąca z Płaskim Dnem Φ  10 zestaw 4 szt.
szt.
Bombka Szklana Stojąca z Płaskim Dnem Φ 10 zestaw 4 szt.
Producent: -
Cena: 60,99 zł (netto: 49,59 zł )
Bombka Szklana ze Wstążką Stojąca  Płaskie Dno  Φ  10 zestaw 4 szt.
szt.
Bombka Szklana ze Wstążką Stojąca Płaskie Dno Φ 10 zestaw 4 szt.
Producent: -
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )

Moda na szklane kule wiszące sprawia, że w każdej przestrzeni można stworzyć miejsce niezwykle klimatyczne. To idealne miejsce na kwiaty, świeczki, okazjonalne ozdoby – na przykład związane ze świętami, rocznicami, porami roku. Tym samym niezwykłe naczynie będzie mogło być wykorzystywane w rozmaitych sytuacjach i jest również wyjątkowym pomysłem na prezent. Szklane kule, jakie oferujemy na szklodekoracje.pl, pojawiają się w różnorodnych aranżacjach. Rewelacyjnie wpisują się w klasyczne aranżacje i te nowoczesne. Podkreślą klimat retro i staną się punktem wyjścia do skandynawskich trendów. Nic więc dziwnego, że królują w domach, w restauracji, w hotelach czy na tarasach. Cały urok szklane kule wiszące do okna zawdzięczają ascetycznej formie oraz oczywiście temu, co się w niej wyeksponuje.

Gdzie sprawdzą się wiszące szklane kule na kwiaty?

Nic więc dziwnego, że szklane bombki z otworem stały się wnętrzarskim hitem. W każdym wariancie będą inspirować do kreowania dekoracji, które będą zachwycać na ślubie, weselu, garden party czy też po prostu na co dzień w domu. Tu pole do wyobraźni jest szczególnie duże. Wiszące ozdoby ze szkła dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, a tym samym da się zatrzymać, choć na chwilę urok chwili, romantyczny nastrój czy też świąteczny wyjątkowy klimat. To piękne i subtelne ozdoby, które już same z siebie przywołują na myśl lekkie kruche bańki, które mogą się rozpaść przy najmniejszym dotyku. A temu ulegają nie tylko miłośnicy sentymentalnych detali. Wiszące terrarium będzie się idealnie prezentować w salonie czy sypialni. Z pewnością zachwyci także na działce czy tarasie, gdzie podkreśli rośliny, światła, inne dekoracje. Warto też pamiętać o tym, że szklane kule wiszące stały się prawdziwym przebojem na weselach. Na tego typu imprezie wyznaczają całą stylizację, a w połączeniu z transparentnymi balonami będą tworzyć klimat rodem z najpiękniejszej baśni. To także elementy, które będą podkreślać dostojność uroczystości i jej wyjątkowy charakter.

Modne szklane kule do domów i restauracji

Szklane kule wiszące do okna są dowodem na to, że minimalistyczne i przezroczyste dekoracje mają ogromny potencjał. Pozwalają także tworzyć nawet najbardziej wymyślne dekoracje, które wpiszą się w motyw przewodni imprezy. Tym samym są gwarancją, że niezależnie od okazji wszyscy będą sięgać po wiszące szklane kule na kwiaty, bo ich możliwości się nie kończą. Całość świetnie się prezentuje jako pojedyncza ozdoba, ale może być również częścią większej kompozycji. Wszystko zależy od tego, jak mocno ogranicza nas wyobraźnia. Tym samym szklane bombki z otworem są chętnie wybierane przez miłośników DIY, ponieważ pozwalają tworzyć nieszablonowe dekoracje. A te są bardzo poszukiwane przez klientów spragnionych rękodzieła. Wiszące terrarium pozwala w szkle zamknąć światło, rośliny, ozdoby tematyczne oraz zabawki czy dzieła sztuki. To okazja do tego, by zabłysnąć i zachwycić. Wybierz najlepsze wiszące ozdoby ze szkła dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl